MSZE ŚWIĘTE POZA PARAFIĄ OD 20 WRZEŚNIA 2021

       Ks. J. Nowak: Greg. za ś.p. + Teresa Sacha: {do 30 IX}

Poniedziałek – od rodziny Kopciów;

Wtorek – od Czesława Gazdy z rodziną;

Środa – od Katarzyny i Zdzisława Strach;

Czwartek – od chrześnicy Agnieszki z Wieliczki z rodziną;

Piątek – od Zofii Stelmach – koleżanki ze szkolnej ławy;

Sobota – od chrześniaka Jarka;

Niedziela – od Pracowników „Ambrozji” z Nowego Wiśnicza.

Księża w parafii Matki Bożej Różańcowej w Piasecznie    

     Gregorianka za ś.p. + Andrzej  Jewuła: {do 30 IX}

Poniedziałek – od Moniki i Piotra Franczyk;

Wtorek – od rodziny Wójtowiczów ze Starego Sącza;

Środa – od kuzynki Marii ze Złotej;

Czwartek – od Krystyny i Jerzego Sacha z córkami;

Piątek – od Teresy i Wacława Gnela z Żerkowa;

Sobota – od Krzysztofa Wójsa z rodziną;

Niedziela – od Nauczycieli i kolegów z klasy wnuka Kamila. 

       Ks. Jarosław  Witkowski w Miejscu Piastowym:

        Greg. za ś.p. + Aleksander  Sikora: {do 25 IX}

Poniedziałek – od Grażyny Płachta z Brzeska;

Wtorek – od Barbary i Romana Chmielarz z Uszwi;

Środa – od rodziny Zająców z Wójtówki;

Czwartek – od Beaty i Pawła Gazda z dziećmi;

Piątek – od rodziny Święch i Mentel;

Sobota – od Heleny Kałuża.

            Za ś.p. + Jan Wiśniowski:

Niedziela – od Iwony i Grzegorza Pasek.

     O. Wł. Ząbkowski – S. Petersburg /Rosja/:

            Za ś.p. + Krystyna  Zając:

Poniedziałek – od rodziny Dzięglów;

Wtorek – od rodziny Hartabusów z Sierakowa;

Środa – od Rafała z rodziną;

Czwartek – od kolegów synów z firmy „Energopol”;

Piątek – od szwagra Franka z Brzeska;

Sobota – od sąsiadów Kotarbów i Piekarzów;

Niedziela – od szwagra Andrzeja z rodziną.

               Księża Michalici w W-wie na Bemowie:

Poniedziałek:  1/ + Adam Niemczuk – od Ewy i Andrzeja Pabjanów z rodziną;

                           2/ + Ewa Cholewa – od Józefy i Stanisława Strzesak;

                           3/ + Michalina Niezgoda – od męża;

                           4/ + Władysław Kowalczyk – od Doroty i Jana Kowalczyk z rodziną;

Wtorek: 1/ + Adam Niemczuk – od Cześka Jaroszka z rodziną;

                2/  + Ewa Cholewa – od Marii i Stanisława Zając;

                3/ + Michalina Niezgoda – od wnuka Krystiana;

Środa:  1/ + Adam Niemczuk – od Stanisława i Stanisławy Repetowskich z Iwkowej;

              2/ + Ewa Cholewa – od siostrzeńca Mirosława;

              3/ + Michalina Niezgoda – od kuzyna Stanisława Jandura z żoną i dziećmi z USA;

              4/ + Władysław Kowalczyk – od chrześnicy Lucyny Toboła z rodziną;

Czwartek: 1/ + Adam Niemczuk – od rodziny Pisarczyków, Sierpińskich i Buciorów z Czartowca;

                   2/ + Ewa Cholewa – od teściów Krystyny i Adama Cholewa;

                   3/ + Michalina Niezgoda – od bratanic Małgorzaty, Barbary i Jadwigi z rodzinami;

                   4/ + Władysław Kowalczyk – od Nauczycieli i Pracowników Publ. Szk. Podst. w Gosprzydowej;

Piątek:   1/ + Adam Niemczuk – od koleżanek i kolegów z rocznika syna Mariusza;

                2/ + Ewa Cholewa – od bratowej Marzeny i Szymona Sawickich;

                3/ + Michalina Niezgoda – od kuzyna Andrzeja Jandura z żoną i dziećmi z Kluszkowiec;

                4/ + Władysław Kowalczyk – od wnuków;

Sobota: 1/ + Adam Niemczuk – od kolegi Adama Sikory z rodziną;

                2/ + Ewa Cholewa – od Marty Serwin;

                3/ + Michalina Niezgoda – od syna Jacka z rodziną;

                4/ + Władysław Kowalczyk – od  Dyrektorów Szkół i Przedszkoli z Gminy Gnojnik.

 

1